Poznaj nasz team

 

Trenerzy personalni

Karina

Trenerka Karina specjalizuje się w treningu kobiet nastawionym na modelowanie sylwetki. Budowanie kształtnych pośladków i plażowej formy to jej konik. Rozwija się poprzez wieloletnią praktykę i szereg specjalistycznych szkoleń, które pozwalają jej skutecznie realizować cele jej podopiecznych. 

Jest zawodniczką sportów sylwetkowych, która zadebiutuje na scenie w kategorii Bikini Fitness w 2023 roku. 

Sama przeszła przez drogę od osoby nieaktywnej i nietrenującej, dlatego lepiej rozumie potrzeby klientów. Była na każdym etapie rozwoju treningowego.

W naszym zespole cenimy fakt, że Karina ma złote serce. Jest wyrozumiała a jej charakter pozwala na pracę z najbardziej wymagającymi klientkami. 

Stawia na budowanie relacji, bo wie, że zmiana zaczyna się w głowie, a wsparcie drugiej osoby często jest kluczowe. Zdecydowanie łatwiej dojść do celu z kimś kto Cię rozumie, wspiera i prowadzi w procesie krok po kroku. Rozumie emocjonalne wyzwania kobiet. 

Wie, że każda kobieta jest piękna i pomaga im to dostrzec. 

Uwielbia obserwować jak pod wpływem treningu jej podopieczne odzyskują pewność siebie i poczucie atrakcyjności oraz stają się silne – nie tylko fizycznie.

Karina kiedy rozpoczynała przygodę z siłownią podjęła najlepszą dostępną decyzje – zatrudniła Trenerkę Personalną, aby doprowadziła ją do jej celów. Nie chciała błądzić, tracić czasu i popełniać masy błędów. Wiedziała, że to najprostsza droga.

Być może jesteś właśnie w tym miejscu co Karina kiedyś.

Zawalcz o siebie!

Trener personalny

Bartek

Jest trenerem personalnym akredytowanym przez REPs.

Jego głównym narzędziem pracy jest ruch, a celem rozwój sprawności fizycznej. Poprzez naukę ruchu, a nie samych mięśni, pomoga uwolnić się jego klientom od dyskomfortu i bólu w życiu codziennym, wracać do aktywności fizycznej i poprawić wyniki w sporcie.

Dzięki współpracy z Bartkiem  Twoja postawa się poprawi, ciało stanie się bardziej atletyczne, a Ty zyskasz swobodę w poruszaniu się.

Trener personalny Franek

Franek

Franek Czekała to trener specjalizujący się w treningu siłowym i hipertroficznym mężczyzn. Jeśli zależy czy ci właśnie na rozubudowie sylwetki oraz siły to idealnie trafiłeś.

Franek trenuje właściwe od zawsze, jeszcze będąc dzieckiem zamiast po szkole bawić sie z innymi dziećmi jeździł razem ze swoim ojcem na siłownię Radosława Słodkiewicza i to tam spędzał czas obserwując jak trenują najlepsi w Polsce.

Ogromne doświadczenie i konsekwencja sprawiły, że przeszedł drogę od szczupłego chłopca, którego gniotło 40kg na ławce płaskiej, na który gościa jeździ na zawody w wyciskaniu a jego aktualny rekord w tym ćwiczeniu to 150kg. Skoro on mógł to ty tez możesz! 

Niezależnie od tego, czy zależy ci na powiększaniu siły, czy po prostu chcesz zbudować fantastycznie prezentującą się sylwetkę, z pomocą Franka zrobisz to pomijając tony błędów, które popełnia wiele osób nie mając dostępu do wsparcia profesjonalisty.

Zamiast ciągle odkładać decyzje o poprawie swojej sprawności na jutro, podejmij decyzje już dziś!

Moja historia

jako trener personalny

jako sportowiec

jako mąż i ojciec

Moja sportowa droga jest bardzo nieoczywista, gdyż stała się pasją, ucieczką od nadwagi i braku akceptacji ze strony społeczeństwa.

Jestem posiadaczem dziesiątek medali z Mistrzostw Polski, dwukrotnie zdobyłem czwarte miejsce na Mistrzostwach Europy w wioślarstwie.
Dziś największy uśmiech daje mi szczęście i zdrowie innych ludzi.

W czym możemy Ci pomóc?

Odchudzanie i budowanie sylwetki - stwórzmy transformacje

Metamorfoza dzięki kompletnej współpracy.

Zyskaj wszystko czego potrzebujesz do tego, żeby w końcu wyglądać tak jak chcesz, zyskać pewność siebie i tryskać energią.

Dzięki tej współpracy:

  • Nie będziesz błądzić w tym co działa a co nie
  • Dostaniesz narzędzia od wieloletnich praktyków, dopasowane bezpośrednio do Ciebie
  • Poczujesz się bezpieczniej. Jesteś pod naszą opieką i odpowiadamy za Twoje wyniki.

Co konkretnie zyskasz?

1. Coaching żywieniowy

KONIEC z mitami. Czas rozprawić się z ograniczającymi Cię przekonaniami. Prawdopodobnie słyszałeś/aś, że nie można jeść po 18, że nie możesz jeść pieczywa, albo w ogóle węglowodanów, że alkohol jest zupełnie zabroniony… To kłamstwa. Podczas naszego coachingu żywieniowego nauczysz się jeść i świadomie podejmować wybory. Raz na zawsze.

2. Treningi pod okiem specjalisty

Skoro chcesz poświęcić na tą zmianę Twój cenny czas i energię… To najlepiej, żeby te zasoby nie poszły na marne. Ułożymy Twój trening tak, aby poprowadził Cię prosto do Twojego celu. Zyskasz świadmość, która po zakończeniu współpracy pozwoli Ci trenować samemu… Raz na zawsze.

3. Dedykowaną aplikacje

Pracujemy z aplikacją do codziennych zadań. Zadania są dopasowane do Twojego celu i tworzą spójny proces. To pozwala Ci budować nawyki i widzieć codzienne postępy. Nie musisz szukać motywacji. Motywacja pochodzi z działania, bo to działanie daje wyniki, a wyniki motywują. Dzięki aplikacji zobaczysz postępy z tygodnia na tydzień. My jako Trenerzy mamy do niej wgląd i czuwamy nad Twoim procesem.

4. Grupę wsparcia

Zrzeszamy naszych uczniów w jednym miejscu. Organizujemy treningi grupowe, obozy, oraz warsztaty. W grupie możesz spotkać osoby podobne do Ciebie. Osoby zapracowane, które w pędzie życia znajdują czas na zadbanie o siebie.

5. Stały kontakt

Niezależnie od tego jaki problem spotka Cię w procesie… Mamy na niego rozwiązanie. Wystarczy zapytać. To konieczne, abyśmy mogli Ci pomagać i dowozić wyniki.

Porozmawiajmy jak mogłaby wyglądać Twoja metamorfoza!

Terapia Ruchem - zniwelujemy Twój ból

Ruch leczy, a my wiemy jak się nim posługiwać.

 

Jeśli tu jesteś, to pewnie dolega Ci jakiegoś rodzaju ból, lub towarzyszy wada postawy. Być może jest to spowodowane pracą siedzącą. Być może masz przeklekły ból z którym zmagasz się od lat, albo potrzebujesz rehabilitacji po urazie. Masaże działają doraźnie i nie są formą leczenia.

Pomożemy zniwelować wady postawy, oraz usprawnimy Twoje ciało.

Dzięki tej współpracy:

  1. Poprawisz swoją sprawność i odzyskasz zdrowe ciało
  2. Dostaniesz narzędzia i plan który pozwoli Ci znów funkcjonować na satysfakcjonującym poziomie
  3. Poczujesz się bezpiecznie. Odpowiadamy za Twoje wyniki.

Co konkretnie zyskasz?

  1. Analizę postawy, oraz zestaw ćwiczeń których potrzebujesz, aby sobie pomóc.
  2. Treningi pod okiem specjalisty – w treningu ważna jest precyzja. 

Treningi z nami są bardzo ważne, ale jeszcze ważniejsze jest, abyś realizował zalecenia które będą przybliżać Cię do osiągnięcia celu i zwiększać skuteczność naszej pracy. Zadbamy o to, aby Cię wyedukować i zniwelować ból.

  Porozmawiajmy o tym jak mógłby wyglądać Twój proces!

  Przygotowanie fizyczne Sportowców i Amatorów

   

  Zwiększaj możliwości fizyczne i popchnij swoje granice przez mądry trening.

   

  Możesz pobijać swoje rekordy, niezależnie od tego czy jesteś doświadczonym sportowcem, czy amatorem. Proces rozwoju sportowego to sztuka, która wymaga kontroli i wyciągania wniosków. Jesteśmy od tego żeby wznieść Cię na wyżyny.

  Pomagamy w sportach takich jak bieganie, traithlon, taniec, pole dance, tenis, squash, oraz jezdziectwo konne.

   

  Dzięki tej współpracy:

   1. Zależnie od potrzeb Twojej dyscypliny zyszkasz szybkość, wytrzymałość, siłę czy precyzję.
   2. W końcu pobijesz swoje rekordy i osiągniesz spektakularne wyniki
   3. Zabezpieczysz się przed kontuzjami, które mogą zatrzymać Cię przed osiągnięciem celu
   4. Trening siłowy sportowca ma sprawić, że sportowiec będzie mógł wykonywać więcej treningów specjalistycznych niższym kosztem. Dostaniesz zwiększoną satysfakcję ze swojej dyscypliny sportowej.

  Co konkretnie zyskasz?

  1. Prowadzenie, którego potrzebuje każdy sportowiec.

  Proces oraz jego analize, dzięki której nie będziesz już marnował swojej energii i czasu, a wykorzystasz maksymalnie swój potencjał.

  2. Treningi pod okiem specjalisty

  Nasi trenerzy czuwają nad tym, żebyś trenował dobrze i osiągał swoje cele.

  3. Dedykowaną aplikacje

  Dzięki niej poprawisz swoje nawyki, oraz będziesz miał pełny pogląd na proces. Nam jako trenerom pozwoli to na utrzymanie nadzoru i reagowanie, gdyby cokolwiek nie szło zgodnie z planem. To narzędzie które pozwala utrzymać motywacje, oraz na bieżąco widzieć wyniki.

  4. Stały kontakt

  Niezależnie od tego jaki problem spotka Cię w procesie… Mamy na niego rozwiązanie. Wystarczy zapytać. To konieczne, abyśmy mogli Ci pomagać i dowozić wyniki.

   

  Porozmawiajmy o tym jak zrobić z Ciebie maszynę.

  Zostaw swój kontakt,
  a ja oddzwonię, by porozmawiać o Twoich celach!