Historie

Osoby które widzisz zmieniły swój styl życia i raz na zawsze stworzyły sylwetkę z której mogą być dumne. Stawiamy na proces. Mamy świadomość, że to nawyki nas kształtują, dlatego naszym celem jest zbudowanie u Ciebie takich nawyków, które pozwolą Ci żyć nowym stylem życia już zawsze.

Każda z tych osób wcześniej musiała zmuszać się do treningu.

Każda z nich trenuje dzisiaj z przyjemnością.

To możesz być Ty.

Dlaczego warto zadbać o sylwetkę?

Zdrowie i wzrost atrakcyjności to korzyści oczywiste.

My widzimy więcej aspektów, które stają się kluczowe dla naszych klientów. Jesteś ciekawy jakie? Sprawdź!

Poczucie dumy i sprawczości

Kiedy Twoja sylwetka się zmienia, zyskujesz realne poczucie posiadania wpływu na własne życie. To przekłada się również na inne aspekty. Nie bez powodu 70% ludzi sukcesu to osoby które regularnie trenują.

Udowodnisz coś sobie i tym którzy w Ciebie nie wierzyli

Wyobraź sobie ich miny, kiedy zobaczą u Ciebie spektakularną sylwetkę.

Znikną kompleksy związane z ciałem

Kompleksy to sprawa całkiem normalna. Natomiast jeśli coś Ci przeszkadza, a możesz mieć na to wpływ… To czemu by tych kompleksów po prostu nie usunąć?

Będziesz wyglądać świetnie nago!

Twoje libido będzie nieziemskie

Nie twierdzę, że masz z nim problemy… Ale każdy z nas zauważy ucieszyłby się, kiedy jakość stosunków wzrosłaby. 

W sklepie w końcu nie będziesz musiał/a szukać mniejszych rozmiarów

Ubierzesz to co lubisz!

Wzrośnie jakość Twojego życia

Nie będziesz tracić wspaniałych chwil, a ciało nie będzie Cię ograniczać.

Polubisz to jak wyglądasz w lustrze!

Odkryjesz co to znaczy prawdziwa pewność siebie!

Wałeczki, cellulit, czy inne niedoskonałości ciała? Znikną.

Znów będziesz tryskać energią do działania i wróci Twoja werwa.

Znikną bóle pleców i odzyskasz sprawność.

To co, działamy?

Błażej Rojewski
Błażej Rojewski
2023-03-15
Trenuję u Błażeja online od pięciu miesięcy ( trening FBW na siłowni ). Przed rozpoczęciem współpracy spotkałem się z nim. Ocenił moje możliwości, zrobił wywiad odnośnie planu treningowego i po tygodniu miałem już wszystko gotowe. Błażej ma świetny kontakt ze swoimi uczniami. Jest skupiony na uczniu w 100 %. Posiada ogromną wiedzę na temat ruchu, on leczy ruchem. Jeśli mam jakiś problem, pytanie odnośnie planu treningowego, czy danego ćwiczenia zawsze służy radą. Nie zostawia ucznia samemu sobie. Polecam Błażeja każdemu kto chce być sprawnym, silnym!
Michał Cichowicz
Michał Cichowicz
2023-03-15
Z Błażejem współpracuję już pół roku, po tym czasie mogę stwierdzić, że jego usługa jest jedną z najlepszych na rynku. Dbałość o szczegóły, planowanie pod najważniejsze starty w sezonie (w zależności od celów zawodnika), tygodniowe raporty oraz doraźna pomoc sprawia, że każdy poczuje się u niego zaopiekowany. Progres oraz życiówki zgodnie z reklamą Błażeja przy tego typu podejściu do pracy są nieuniknione! Życiówkę na półmaratonie i jednocześnie plan na sezon udało się zrealizować w ramach „treningowego startu” co tylko potwierdza słuszność pracy wykonanej przez ostatni czas. Zdecydowanie polecam dla biegaczy i ludzi którzy chcą podnieść swój performance w różnych dyscyplinach sportu.
Natalia Nagodzińska
Natalia Nagodzińska
2023-03-14
Trener 100/10 polecam każdemu Człowiek z pasją , swoją drogą bardzo sympatyczny Pełna profeska , podejście i wesoła atmosfera na treningach 😎 Zmiany na przestrzeni miesiąca : + duża poprawa samopoczucia + ujędrniona sylwetka ( widać już pierwsze efekty ) + sprawniejsze ciałko , wzrost siły ( mój główny cel ) Zachęcam szczególnie nieśmiałe ludziki ,które boją/wstydzą się spróbować przygody z siłką ( ja miałam taki problem ) Tu daje sobie rękę uciąć ze będą czuć się w 100 procentach komfortowo 😉
Aleksandra Kiesling
Aleksandra Kiesling
2023-03-07
Polecam Karinę z czystym sumieniem, to właśnie z nią zaczęłam moja przygodę z silownią (już tak na serio). Początki nie były łatwe, ale dzięki Karinie przetrwałam najtrudniejszy czas i dziś nie wyobrażam sobie tygodnia bez treningu 👌 Wspólnie przekraczamy moje granice, gdy ze zdziwieniem widzę ciężary, które mi przynosi do ćwiczeń. Sama nigdy po nie bym nie sięgnęła 😅 Najzwyczajniej nie wierząc, że jestem w stanie z nimi ćwiczyć- z Kariną wszystko jest możliwe. Indywidualne podejście, urozmaicone zajęcia, nigdy się nie nudzę.
Rafal Mańczak
Rafal Mańczak
2023-01-07
Profesjonalna współpraca, jestem zadowolony z efektów.
Mat Bet
Mat Bet
2022-12-21
Świetny trener, rozwiązuje 1001 problemów!!
aldim8 ciapala
aldim8 ciapala
2022-12-10
Do Błażeja przyszłam z przewlekłym bólem pleców, co przekładało się na moje wyniki na treningach pole dance, oraz utrudniało funkcjonowanie. Na początku ciężko było mi się przyzwyczaić, ale wiedziałam ze muszę dać radę. Dziś już ból pleców minął, wyniki na treningach są lepsze niż się spodziewałam. A ja chcę jeszcze więcej trenować. Dzięki Błażejowi zaszczepiłam w sobie motywacje do osiągania lepszych wyników, potrzebę wykonania codziennie choć krótkiej aktywności fizycznej, oraz sportową dyscyplinę, polubiłam siłownie co było dla mnie niemożliwe. Bardzo cieszy mnie moja przemiana. Mieliśmy naprawić tylko plecy, a już wiem że zostanę z Błażejem na dłużej, aby popracować nad cała reszta i zbudować najlepsza formę. Bardzo dziękuje i będę polecać dalej z całego serca.
Anna Kinastowska
Anna Kinastowska
2022-12-09
Poszłam do Błażeja, bo miałam dosyć moich ciągłych wahań wagi i nieudanych prób schudnięcia. Zawsze próbowałam wyłącznie sama i do tamtej pory nie radziłam się nikogo w tej kwestii. Błażejowi zaufałam licząc, że nie będzie tak jak zwykle. No i… W ciągu 4 miesięcy schudłam 12 kilogramów, a co najważniejsze stałam się dużo silniejsza i pokochałam targanie żelaza💪 Błażej jest naprawdę świetnym trenerem - realnie ustala plan, treningi dopasowuje indywidualnie, daje cenne wskazówki i cierpliwie prowadzi do wyznaczonego celu. Poza tym jest fajnym i mega sympatycznym gościem👌🤗 Kredyt zaufania się opłacił - dowieźliśmy świetne wyniki i jedziemy dalej💪 Polecam Błażeja każdemu z całego ❤️🫵💪👊😃
Julia Smektalska
Julia Smektalska
2022-12-09
Błażej pomógł mi wrócić do aktywności po porodzie. Dzięki treningom zaczynam na nowo ufać swojemu ciału i wiem, że pod okiem tego Trenera w sposób bezpieczny mogę przekraczać granice swoich możliwości. Siła i czucie mięśni rośnie z każdym treningiem, a motywacja by za każdym razem dać z siebie wszystko rośnie. Brak monotonii i nudnych ćwiczeń, duża wiedza i super podejście do człowieka. Polecam!
Marcin Misztal
Marcin Misztal
2022-12-09
Przyszedłem do Błażeja, bo nie mogłem normalnie funkcjonować. Mam dość zaawansowaną dyskopatię, przepukliny w odcinku lędźwiowym. Lekarze wysyłali mnie na operację. Błażej po pierwszej konsultacji dał mi dużo nadziei swoją pewnością siebie i dużą wiedzą. Po ponad roku współpracy funkcjonuję normalnie, epizody bólowe prawie ustały. W międzyczasie ustaliliśmy nowe cele treningowe i nie zwalniamy tempa, dużo ciężkiej pracy na horyzoncie. Jeśli kogoś, podobnie jak mnie, nie stać na błędy w treningu i chce wykorzystać swój czas w 100% to Trenażer Błażej jest najlepszym możliwym wyborem. Top.